ORGANIZACIJA RADA VRTIĆA OD 1.9.2020. GODINE I EPIDEMIOLOŠKE MJERE VEZANE UZ COVID-19

Poštovani roditelji/skrbnici djece,

na sljedećem linku možete pogledati organizaciju rada vrtića od 1.9.2020. godine kada počinje nova pedagoška godina 2020./2021.
Naveden je popis svih odgojnih skupina (u koje su djeca bila upisana dosada tj. u pedagoškoj godini 2019./2020. i skupine u koje prelaze od 1.9.2020.)

RASPORED DJECE PO ODGOJNIM SKUPINAMA OD 1.9.2020

Ujedno vas molimo da obavezno pročitate:
OBAVIJEST ZA RODITELJE (REDOVITI RAD VRTIĆA U IZVANREDNIM OKOLNOSTIMA)

Dana 24.8.2020. HZJZ donio je UPUTE HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO ZA VRTIĆE I ŠKOLE

Molimo vas da obavezno proučite PROTOKOL POSTUPANJA ZA RODITELJE (PREMA PREPORUKAMA HZJZ-a) za pedagošku godinu 2020./2021.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je  za pedagošku godinu 2020./2021. PREPORUKE ZA RAD S DJECOM ZA  VRTIĆE I ŠKOLE

Molimo vas da upute HZJZ-a i Ministarstva znanosti i obrazovanja  detaljno proučite.
Dječji vrtić Grigora Viteza pridržavat će se propisanih uputa i u skladu s time organizirati odgojno-obrazovni rad.

UPUTE HZJZ OD 23. 6.2020. - KAKO PRILAGODITI SVAKODNEVNI ŽIVOT U HRVATSKOJ

U predstojećoj pedagoškoj godini naglasak će, uz uhodane aktivnosti, biti i na epidemiološkoj situaciji, organizaciji odgojno-obrazovnih skupina i odgojno-obrazovnog rada.
Cilj nam je osigurati našim najmlađim polaznicima kvalitetan odgojno-obrazovni rad, a isto tako pomoći i vama roditeljima, pružajući adekvatnu brigu i skrb za vaše najmilije.

Uz sve navedene proporuke  molimo vas za odgovorno ponašanje te da se ujedno  za sve upite koristite telefonom ili e-mailom.
Uz službeni vrtićki mail vrtic-grigoraviteza@zagreb.hr, zbog lakšeg snalaženja, vezano uz određenu problematiku, obratite nam se na dolje navedene mailove.

KONTAKT BROJEVI:
01 3860-933; 01 3862-098 - centrala vrtića

e-mail adrese:
ravnatelj.gviteza@gmail.com- upiti vezani za organizaciju rada i eventualne probleme i prijedloge

pedagozigrigoraviteza@gmail.com - upiti vezani za UPISE djece

ina.kelava@gmail.com - upiti vezani za plaćanje vrtića i ispis djece

logoped.psiholog.grigoraviteza@gmail.com - upiti za psihologa i logopeda